Usługi

Noclegi

 • Panorama Lake Resort

  Nowe Guty 66, 12-250 Orzysz

  Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy PANORAMA leży nad wschodnim brzegiem największego jeziora w Polsce – Śniardwy w miejscowości Nowe Guty w gminie Orzysz. Naszym Gościom gwarantujemy wspaniały wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach oraz serdeczną, domową atmosferę. Dysponujemy profesjonalną bazą do organizacji szkoleń, imprez integracyjnych w trzech różnych salach konferencyjnych.

  Czytaj dalej

 • Przysiółek Trzonki Turystyka Wiejska Mazury

  Trzonki 39 , 12-200 Pisz

  Zapraszamy Państwa do naszej posiadłości, która znajduje się w ponad 100-tu letnim zabytkowym budynku pruskiego dworca kolejowego w Trzonkach. Nasze pokoje, usytuowane w ciepłych i przytulnych pomieszczeniach urzekną Cię niepowtarzalnym stylem oraz komfortem. Każdy z nich to mini galeria, gdzie poprzez historyczne jak i współczesne fotografie poznasz historię tego miejsca i okolic. Klimat minionej epoki tworzą zachowane zewnętrzne elewacje, stare napisy, drewniane belki konstrukcyjne oraz wystrój pomieszczeń utrzymany w stylistyce eklektyzmu architektury schyłku XIX wieku. Wiele oryginalnych starych przedmiotów, które niegdyś wykorzystywali pracownicy dworców oraz mazurskie powietrze zmieszane z zapachem lasów i jezior pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości i przeniosą w niezwykłą podróż szlakiem pruskich kolei.

  Czytaj dalej

 • Nowe Guty Fun

  Nowe Guty 2g

  Nowe Guty Fun - apartamenty (32m2) o wysokim standardzie nad jeziorem Śniardwy. Każdy apartament posiada niezależne wejście z zewnątrz, aneks kuchenny, taras lub balkon z widokiem na jezioro.

  Czytaj dalej

 • WIATRAK NOWE GUTY

  Nowe Guty

  Wiatrak nad Śniardwami wybudowany w 2001r. w miejscu, w którym kiedyś był wiatrak. Zakątek niepospolity, urokliwy i klimatyczny. Zapraszamy.

  Czytaj dalej

Pobierz aplikację

Dodaj obiekt

Mogą Państwo bezpłatnie dodać do naszej bazy swój obiekt korzystając z prostego formularza.

Po poprawnej weryfikacji wprowadzonych danych, informacje o obiekcie będą wyślwietlane w naszej bazie.

Dodaj obiekt do bazy

Kategorie tras

Regiony